Zážitkový darček, ktorý vám pomôže začať úspešne triediť veci, zbaviť sa zbytočností a zistiť, prečo minimalizmus nie je iba trend.

Vianočná darčeková poukážka 

na online koučing Zázračné triedenie ŠTART

4-týždňový poriadkový online koučing , s ktorým naštartujete zmeny u vás doma a ktorý vám ukáže, ako triediť veci, efektívne ukladať a už nikdy nič nehľadať.

Platí od 25.1.2021 do 25.4.2021 (prihlásenie sa kedykoľvek v tomto rozmedzí).


Obsah poriadkového online koučingu Zázračné triedenie ŠTART:

4 video lekcie:

 1. Úvod do minimalizmu - zásady a výhody
 2. Úvod do systému Zázračného triedenia, kategórie vecí
 3. Kam s vecami po ich vytriedení - tipy a rady
 4. Ako udržiavať poriadok a nič nehľadať

Individuálna práca s klientkou /klientom:

 • Úvodná konzultácia, kde si rozoberieme, aké "problémy s neporiadkom" má konkrétna domácnosť, prečo vznikli, ako k nim pristupujú členovia domácnosti, aká je veľkosť a usporiadanie bytu / domu, kde sú uložené jednotlivé druhy vecí, ako to môže byť lepšie, aké sú možnosti zmeny, akú predstavu má klientka/klinet o "ideálnom životnom štýle" a užívaní domácnosti...
 • Návrh riešenia na mieru - Miniprojekt Zázračné triedenie ŠTART, ktorý obsahuje: analýzu aktuálneho stavu, návrh usporiadania vecí v domácnosti, postup triedenia u konkrétneho klienta, určenie piorít, návod, ako sa vecí zbaviť, návrh, ako udržiavať poriadok v konkrétnej domácnosti, ďalšie tipy na efektívne skladovanie a používanie vecí, povzbudenie a psychická podpora, pomoc dospieť k samostatným riešeniam a udržať si nastúpený trend (=koučing)
 • Ďalšie 4 individuálne konzultácie (1 konzultácia / 1 týždeň + záverečná), kde preberieme pokroky, úspechy, otázky
 • Mailová podpora - neobmedzene, podľa potreby klientky / klienta

Forma online koučingu:

 • 4 video lekcie ako základný materiál
 • Zoom alebo Skype konzultácie
 • Mailová podpora
 • Uzavretá FB skupina
 • Trvanie 4- týždne - prihlásenie sa do koučingu kedykoľvek od 25.1.2021 do 25.4.2021.

Bonusy:

 • Pracovné listy 
 • Tipy, ako upratovať minimalisticky
 • Tipy, ako skladať a ukladať veci

Postup objednania darčekovej poukážky:

Darčekovú poukážku si objednajte cez e-shop (tlačidlo nižšie, ako v každom e-shope, prosíme, vyplňte potrebné údaje). Následne vám príde mail s inštrukciami k úhrade. Po pripísaní sumy na náš účet vám mailom pošleme Darčekovú poukážku vo formáte pdf a png. Poukážku vytlačte a vložte do peknej obálky a darujte:-). Inštrukcie, ako sa prihlásiť do koučingu, dostanete tiež mailom.


Na výber sú tri dizajny darčekových poukážok, môžete si vybrať pri objednaní:

Darčeková poukážka - dizajn Snehové vločky  

Darčeková poukážka - dizajn HAPPY WOMAN 

Darčeková poukážka  - dizajn HAPPY HOME

Darčeková poukážka - dizajn Snehové vločky
Darčeková poukážka - dizajn Snehové vločky
Darčeková poukážka - dizajn Happy woman
Darčeková poukážka - dizajn Happy woman
Darčeková poukážka - dizajn Happy home
Darčeková poukážka - dizajn Happy home

Cena: 99,- €

Ako sa prihlásiť do online koučingu? 

Každá Darčeková poukážka Vianoce 2020 má svoje jedinečné číslo, ktorým je potrebné sa preukázať pred prihlásením sa do koučingu. Osoba, ktorá dostala Darčekovú poukážku, sa najskôr 25.1.2021 (najneskôr 25.4.2021) prihlási mailom na alex@poriadkumilovna.sktelefonicky na 0905 331 611, alebo cez FB Poriadkumilovná, pričom je potrebné uviesť číslo Darčekovej poukážky. Ďalší priebeh sa dozvie následne. Koučing trvá 4 týždne od prihlásenia.

Ďakujem!

Alex

Vaša Poriadkumilovná

O autorke

Volám sa Alexandra Hanusová a vytváranie systému je moja vášeň. Inšpiráciou pri tvorbe mojich služieb a online kurzu boli knihy Japonky Marie Kondo - Kúzelné upratovanie a Upratané!, kniha ďalšej Japonky Hideko Jamašita - Danšari a okrem iných aj kniha Umenie obyčajného života od pána Šunmjó Masuna.

Aby som však mohla svoje skúsenosti podať ďalej a vytvoriť návod pre iných, ako vytriediť, uložiť a usporiadať veci v domácnosti, sama som musela prejsť rovnakým procesom, ktorý nebol celkom dobrovoľný.

Pracovné a osobné vyhorenie pred pár rokmi mi dalo veľkú príležitosť pozrieť sa na príčiny mojich nezdarov a nespokojnosti a celkové "upratanie" v mojom živote mi pomohlo opäť sa naštartovať. 

Teraz pomáham klientom v usporiadaní ich domovov tak, aby mali veci svoje miesto a aby už nikto nemusel nič hľadať. Mať pohodu a poriadok doma a v živote nie je jednorázový úkon, je to cesta.

Tá zmena ale stojí za to!

Teším sa na vás, ako spolu poupratujeme aj ten váš domov:)

Alex