UPRATANÉ SKRINE

Exclusive

Roztriedenie a uloženie vecí v celom byte - v šatníku, zásuvkách a skrinkách v priebehu piatich dní (4-5 hod. denne):

390,- €

Vianočná cena:

290,- €

Vianočná cena platí do 24.12.2019.

Standard

Roztriedenie a uloženie vecí vo vybraných skriniach  podľa rozsahu v priebehu troch dní (4-5 hod. denne):

290,- €

Vianočná cena:

190,- €

Vianočná cena platí do 24.12.2019.

Basic

Roztriedenie a uloženie vecí vo vybraných skriniach alebo v šatníku za 1 deň (5-6 hodín):

190,- €

Vianočná cena:

90,- €

Vianočná cena platí do 24.12.2019.

Darčekové poukážky Upratané skrine


Darujte na Vianoce Vašim blízkym to, po čom najviac túžia: 

Poriadok a pocit pokoja:-)


Čo je služba Upratané skrine?

Služba Upratané skrine je profesionálna pomoc a konkrétna spolupráca u vás doma (klient/ka je prítomný/á a spoločne pracujeme) pri vytriedení Vašich vecí a ich prehľadnom uložení späť do skríň, zásuviek a políc. 

Japonský pôvod upratovania

Služba Upratané skrine a jej spôsob realizácie  vychádza zo systému upratovania Dan-sha-ri podľa Japonky Hideko Yamashita, ktorej podstatou je, že nie veci sú stredobodom pozornosti, ale vy. Čiže nepýtame sa, či si nejakú vec necháme preto, lebo "sa zíde", aj keď nemáme k nej žiadny vzťah. Ale naopak - pýtame sa, "je pre mňa táto vec užitočná"? Ak nie, treba ju vyhodiť:-)  Inými slovami, veci vám majú slúžiť, treba ich používať a vtedy nadobúdajú hodnotu.

Podobný princíp rozlúčenia sa s vecami vypracovala ďalšia Japonka Marie Kondo, ktorá tiež preferuje zbavovanie sa neužitočných vecí s tým, že každej veci sa máme poďakuje za to, akú nám službu urobila. Hlavnou zásadou pri zbavovaní sa vecí je to, aký pocit v nás vyvolávajú, keď ich chytíme do ruky. Ďalšou fázou je ukladanie vecí, ktoré tiež vychádzajú zo zásad Marie Kondo, tzv. Konmarie.

Skladanie, ukladanie a skladovanie

Vytriedené veci je potrebné uložiť na vybrané miesto. To, kde budú mať jednotlivé veci svoje miesto, sa určí po vytriedení vecí, kedy vzniká nový priestor. Zásadou je, aby rovnaké a príbuzné veci (veci jednej katgórie) boli spolu na jednom mieste, najlepšie na takom, ktoré bude poruke. Napríklad čiapky a šály v predsieni v komode a nie v spálni v skrini. Nemenej dôležitou vecou je spôsob poskladania vecí a ich uloženia v skriniach alebo zásuvkách. A to je moja špecialita:-)

Spolupráca s klientom

Prvým predpokladom úspešného dosiahnutia vytúženého pokoja a poriadku je váš záujem a jasno v tom, že sa naozaj chcete zbaviť niektorých vecí. Preto súčasťou služby Upratané skrine je aj poradenstvo, podpora a konkrétna pomoc pri zbavovaní sa vecí a pri ich následnom ukladaní. 

Ide o to, aby ste dosiahli pocit pokoja a pohody a nemuseli myslieť na upratovanie a na veci, ktoré niekde ležia a neviete, čo s nimi. Keď sa zbavíte niektorých vecí, nebudete musieť toľko upratovať a získaný čas môžete využiť na iné činnosti. To je v skratke o mojom systéme upratovania - triedenia, skladania a ukladania, ktoré vychádzajú z princípov Japoniek Hideko Yamashita a Marie Kondo. 

Chcete sa aj vy cítiť voľne a mať krásne Upratané skrine