Všetky nižšie uvedené služby sú pozastavené na dobu neurčitú. Čoskoro tu však nájdeš množstvo zaujímavých rád, tipov a kurzov, ktoré Ťa dúfam potešia aj v tomto mimoriadnom období... 

Žiadny zázrak Ti nepomôže, ak nechceš Ty niečo zmeniť...:-)

ZÁZRAČNÉ TRIEDENIE 

a ukladanie vecí podľa zásad Marie Kondo


Moje služby Ti pomôžu v Tvojom procese zmeny životného štýlu. Ak máš pocit, že toto je to pravé pre Teba, rada Ti pomôžem. Nikoho nemožno donútiť, aby si upratal a ani nie je mojim cieľom to robiť namiesto Teba.  To by Ti totiž nepomohlo. Nič by sa tým nezmenilo. 

Ak si si natoľko vedomá (vedomý) toho, že to naozaj chceš, ale nevieš si s tým sama (sám) poradiť, môžeš využiť moje služby. Najprv sa môžeme stretnúť, pozhovárať sa a uvidíme, či nájdeme spoločnú reč a budem Ti vedieť pomôcť. Kontakt na mňa.


Zázrak na počkanie   ...

Zázračné triedenie a ukladanie vecí za 1 deň (v trvaní cca 5-6 hodín)

Profesionálna pomoc pri triedení, vyraďovaní a prehľadnom uložení vašich vecí v skriniach alebo vo vybraných priestoroch vášho bytu podľa zásad Marie Kondo tak, aby ste ich už nikdy nehľadali a dosiahli pocit pokoja a radosti. A to všetko v priebehu 1 dňa, za cca 5-6 hodín práce:

180,- €

Uvádzacia cena:

80,- €


Nemožné do 3 dní       ...

Zázračné triedenie a ukladanie vecí za 3 dni (spolu cca 15 hod.)

Profesionálna pomoc pri triedení, vyraďovaní a prehľadnom uložení vašich vecí v skriniach alebo vo vybraných priestoroch vášho bytu podľa zásad Marie Kondo tak, aby ste ich už nikdy nehľadali a dosiahli pocit pokoja a radosti. A to všetko v priebehu 3 dní, spolu za cca 12-15 hodín: 

280,- €

Uvádzacia cena:

180,- €


Nepredstaviteľné za 5 dní

Zázračné triedenie a ukladanie vecí za 5 dní (spolu cca 25 hodín)

Profesionálna pomoc pri triedení, vyraďovaní a prehľadnom uložení vašich vecí v skriniach alebo vo vybraných priestoroch vášho bytu podľa zásad Marie Kondo tak, aby ste ich už nikdy nehľadali a dosiahli pocit pokoja a radosti. A to všetko v priebehu 5 dní, spolu za cca 20-25 hodín:

380,- €

Uvádzacia cena:

280,- €


Darčeková poukážka 

"Zázrak na počkanie" 

Zázračné triedenie za 1 deň


Daruj svojim blízkym to, po čom najviac túžia: 

Poriadok a pocit pokoja:-)


Čo je služba Zázračné triedenie?

Služba Zázračné triedenie je profesionálna pomoc a konkrétna spolupráca u Teba doma (klient/ka je prítomný/á a spoločne pracujeme) pri vytriedení Tvojich vecí a ich prehľadnom uložení späť do skríň, zásuviek a políc. 

Japonský pôvod upratovania

Služba Zázračné triedenie a jej spôsob realizácie  vychádza zo systému upratovania Dan-sha-ri podľa Japonky Hideko Yamashita, ktorej podstatou je, že nie veci sú stredobodom pozornosti, ale Ty. Čiže nepýtame sa, či si nejakú vec necháme preto, lebo "sa zíde", aj keď nemáme k nej žiadny vzťah. Ale naopak - pýtame sa, "je pre mňa táto vec užitočná"? Ak nie, treba ju vyhodiť:-)  Inými slovami, veci nám majú slúžiť, treba ich používať a vtedy nadobúdajú hodnotu.

Podobný princíp rozlúčenia sa s vecami vypracovala ďalšia Japonka Marie Kondo, ktorá tiež preferuje zbavovanie sa neužitočných vecí s tým, že každej veci sa máme poďakovať za to, akú nám urobila službu. Hlavnou zásadou pri zbavovaní sa vecí je to, aký pocit v nás vyvolávajú, keď ich zoberieme do ruky. Ďalšou fázou je ukladanie vecí, ktoré tiež vychádza zo zásad Marie Kondo, tzv. Konmarie.

Skladanie, ukladanie a skladovanie

Vytriedené veci je potrebné uložiť na vybrané miesto. To, kde budú mať jednotlivé veci svoje miesto, sa určí po vytriedení vecí, kedy vzniká nový priestor. Zásadou je, aby rovnaké a príbuzné veci (veci jednej katgórie) boli spolu na jednom mieste, najlepšie na takom, ktoré bude poruke. Napríklad čiapky a šály v predsieni v komode a nie v spálni v skrini. Nemenej dôležitou vecou je spôsob poskladania vecí a ich uloženia v skriniach alebo zásuvkách. A to je moja špecialita:-)

Spolupráca s klientom

Prvým predpokladom úspešného dosiahnutia vytúženého pokoja a poriadku je Tvoj záujem a jasno v tom, že sa naozaj chceš zbaviť niektorých vecí. Preto súčasťou služby Zázračné triedenie je aj poradenstvo, podpora a konkrétna pomoc pri zbavovaní sa vecí a pri následnom ukladaní tých, ktoré ostali. 

Ide o to, aby si dosiahla (dosiahol) pocit pokoja a pohody a nemusela (nemusel) myslieť na upratovanie a na veci, ktoré niekde ležia a nevieš, čo s nimi. Keď sa zbavíš niektorých vecí, nebudeš musieť toľko upratovať a získaný čas môžeš využiť na iné činnosti. To je v skratke o systéme Zázračného triedenia - triedenia, skladania a ukladania, ktoré vychádzajú z princípov Japoniek Hideko Yamashita a Marie Kondo. 

Chceš sa aj Ty cítiť voľne a mať krásne Zázračne vytriedené veci


Nevieš si predstaviť, že sa niečoho vzdáš, že niečo staré vyhodíš? Môžeš si byť istá (istý), že hneď ako niečo vyhodíš, vznikne priestor pre niečo nové...A nemyslím tým len niečo materiálne.