Skúsenosti klientov

”Vždy, keď som si spomenula na ten neporiadok pod posteľou, a vedela som, že to treba upratať, mala som pocit, akoby mi cez mozog prešla špinavá voda a zanechala po sebe špinavý nános. 


Keď som si našla pol dňa čas, povyberala som všetky veci spod postele, vytriedila a povyhadzovala rôzne nezmysly:-), zrazu som mala pocit, ako keby mi ten nános v mojom mozgu umyla čistá voda... .“

Amelia

15 rokov

”PRED TRIEDENÍM VECÍ: Už to takto ďalej nejde, mám doma "smetisko". Viem, že to musím zmeniť, lebo sa nepohnem z miesta. Nemám priestor na  prácu, všade sú nejaké veci. Hlavne tie handry - to je katastrofa...

POČAS TRIEDENIA: Tak sa teším z toho, že sme vyhádzali tie handry! Donútila si ma otvoriť všetky skrine! Úplne som zabudla, že to mám... A vôbec to nepotrebujem. Teraz mám pekne poukladané len tie veci, ktoré používam.

Ako si mi pomohla upratať pracovné veci - som normálne šťastná. Teraz môžem na úrovni prezentovať moje služby aj produkty, ktoré predávam. Všetko je usporiadané, mám v tom prehľad, všetko mám na jednom mieste. Už sa nemusím hanbiť, keď prídu klientky.

Nechápem, ako to robíš. Vždy, keď spolu telefonujeme, tak ma znova naštartuješ a viem, čo mám robiť ďalej. “

Gabika, Trnava

START Terapeutka

”Úžasné, ako si nám pomohla upratať špajzu! Konečne máme prehľad, kde čo je kde a hlavne, už to nie je všetko v kuchyni na linke. 

Aj tie šuflíky s detskými vecami! Je to jednoduché, takto sa v tom budú deti ľahko orientovť, kadžé má svoj šuflík aj s obrázkom, aby vedeli, čo tam je. Už aj samé vedia, ako si majú veci ukladať.


Po roku:

"Naša destká izba bola len skladom hračiek. Jedna veľká kopa niečoho, v čom sa nikto nevyznal. Deti už ani nemali chuť sa hrať, lebo nevedeli, kde čo je. 

Potom, ako ste spolu s deťmi (pomáhali triediť ceruzky, sponky, gumičky) upratali, majú krásny kozmetický kútik so zrkadlom, hračky, čo ostali, sú v krabiciach s nápismi a udržiavajú si tam poriadok.“

Katarína a Peter, Bratislava

Zaneprázdnení rodičia

”Môj priateľ mi kúpil na narodeniny Darčekovú poukážku na Online decluttering, pretože som veľmi túžila absolvovať takýto proces. Presťahovala som sa k priateľovi a nevedeli sme, ako uložiť veci. Potrebovala som si usporiadať a vytriediť  hlavne oblečenie (mám ho veľa, hlavne sukní - som sukňoholička). Potrebovala som pomôcť aj s tým, ako uložiť moje kreatívne materiály, z ktorých tvorím. Alexandra mi po vyplnení dotazníka a po telefonických konzultáciách pripravila nádherný písomný asi 20-stranový Decluttering plan, v ktorom pekne popísala, aký je aktuálny stav v našej domácnosti (my sami sme to nevideli) a následne napísala niekoľko užitočných návrhov, ako, čo a kam uložiť. A hlavne - ako poriadok udržiavať. Dokonca tam dala aj časový harmonogram, ako sa vlastne pekne do konca roka  môžeme vysporiadať s našimi vecami tak, aby sme nemali stres a aby sme mali čas aj na prácu, hobby a voľný čas. Úžasne to pripravila, aj s obrázkami mojich výtvorov, že wow! .“

Zuzana, Blatná na Ostrove

Creativ manager

”Je to oveľa jednoduchšie, ako som si myslela.“ Konzultácia s p. Martinou o tom, ako zvládnuť starostlivosť o domácnosť s malými deťmi a ako udržiavať poriadok.  

Martina, Bratislava

Fotografka

Tu nejde o to, ako viem upratovať ja. Tu ide o Teba a Tvoj postoj k sebe a k svojmu okoliu.

 Upratané prostredie svedčí o Tvojej úcte k sebe a Tvojim najbližším.