Nové online služby v oblasti upratovania, starostlivosti o domácnosť a triedenie vecí nájdeš na tomto mieste už čoskoro.

Vzhľadom k súčasnej mimoriadnej situácii je samozrejme nevhodné poskytovať služby u vás doma. Preto pripravujem jednoduché, zaujímavé a verím, že inšpirujúce online tipy, rady a kurzy, ktoré budeš môcť využiť v tomto období, keď sme doma a môžeme sa viac venovať aj tomu, na čo sme nemali donedávna čas...

Alexandra

Na dôkladné upratovanie, triedenie a vyhadzovanie by mal byť človek vnútorne pripravený a chcieť to naozaj. To je vtedy, keď cíti, že je to jeden z krokov na ceste k lepšiemu životu.

SLUŽBY

Fantastická služba pre každého, kto túži mať pokoj na duši, poriadok v hlave a hlavne, poriadok a prehľad v skriniach a zásuvkách.

Jednoduché návody a postupy na zútulnenie Vášho domova a zjednodušenie domácich prác, upratovania, prania a žehlenia (aj pre mužov).

Neoceniteľná pomoc pre maklérov a majiteľov nehnuteľností. Príprava bytov a rodinných domov na predaj alebo prenájom.

ZÁZRAČNÉ TRIEDENIE

Dobrý pocit na každé ráno

Chcel(a) by ste mať krásne usporiadané skrine, zásuvky, šatník či špajzu s prehľadne uloženými vecami tak, aby si kadžé ráno s radosťou vybral(a) tie správne kúsky? Ver, že to existuje. Stačí, ak využiješ služby Zázračné triedenie a aj Tvoje dni budú zázračné:-) 

PRÍRUČKY, KURZY

Jednoduché návody a postupy pre každú domácnosť

Je Tvoj domov čistý, pekný, útulný a napriek tomu máš pocit, že mu niečo chýba? Chcel(a) by sa sa dozvedieť viac o tom, ako udržiavať domov stále usporiadaný, útulný a ako sa starať o svoje veci tak, aby vydržali čo najdlhšie? Inšpiruj sa Príručkami, sledujte Blog alebo FB, kde sa dozvieš viac.

Poriadok (alebo neporiadok) okolo nás svedčí o tom, či máme v hlave zmätok alebo nie.