Darčekové poukážky na služby


Darčeková poukážka na 

Upratovací koučing online 

(Decluttering plan na mieru)

Ste z akéhokoľvek miesta na Slovensku a hľadáte vhodný darček pre vašu blízku osôbku, ktorá sa sťažuje, že má veľa vecí, že si nemá čo obliecť, že má stále neporiadok a že stále niečo hľadá? Alebo že by chcela mať menej vecí a viac miesta, ale nevie, ako to dosiahnuť, ale je pripravená začať?

Práve ste ten darček našli!

Darčeková poukážka na unikátnu službu Upratovací koučing online (Decluttering plan na mieru) je skvelou alternatívou k vecným darčekom, ktoré len znásobujú množstvo vecí v každej domácnosti.

Služba je "na diaľku", bez osobného stretnutia. Po objednaní služby sa spojím s klientkou, dohodneme si termín prvej konzultácie, klienka vyplní Dotazník a pošle fotografie priestorov, ktoré je potrebné zreorganizovať. 

Na základe týchto informácií vypracujem cca 20-30 stranový návrh riešení a odporúčaní, ktorý pošlem mailom vo formáte pdf. Následne si dohodneme ďalšiu konzultáciu.

Darujte vašim blízkym cestu k poriadku, k lepšie zorganizovanej domácnosti a uprataným skriniam. Darčeková poukážka na službu Usporiadaný šatník / Decluttering 

Ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia a hľadáte vhodný darček pre vašu blízku osôbku, ktorá sa sťažuje, že má veľa vecí, že si nemá čo obliecť, že má stále neporiadok a že stále niečo hľadá? Alebo že by chcela mať menej vecí a viac miesta, ale nevie, ako to dosiahnuť?

Práve ste ten darček našli!

Darčeková poukážka na unikátnu službu Usporiadaný šatník / Decluttering je skvelou alternatívou k vecným darčekom, ktoré len znásobujú množstvo vecí v každej domácnosti. 

Služba je osobná, v domácnosti a predstavuje jednu 6-8 hodinovú pracovnú návštevu u klienta (alebo dve 4-5 hodinové), na ktorej intenzívne pracujeme na triedení a ukladaní vecí. 

V prípade potreby si ďalšie návštevy dohodneme na mieste. 

Darujte vašim blízkym cestu k poriadku, k lepšie zorganizovanej domácnosti a uprataným skriniam. 

Služba je dostupná len v Bratislave a okolí.

Čo je to decluttering?

Decluttering (čítaj diklatering) je zbavenie sa chaosu alebo zmätku, "debordelizácia". Clutter znamená choas, zmätok. Decluttering nie je ako klasické upratovanie (vysávanie, umývanie, utieranie prachu).

Decluttering je vyšší stupeň upratovania. Odhalí zdroj chaosu a ten odstraňuje. Decluttering je vytriedenie vecí a ich následné uloženie tak, aby ste už nemuseli nič hľadať. Budete mať menej vecí, všetky budú mať svoje miesto a vaša domácnosť bude lepšie zorganizovaná. A tým získate väčšiu pohodu a kľud.

Potrebujú vaši blízki zreorganizovať domácnosť a mať menej vecí, ktoré budú lepšie uložené, aby už nemuseli nič hľadať?